Zagroda Magija

change language › 

Zostan mecenasem Ursy !!!

Twórz historię razem z nami! Masz niepowtarzalną okazję uczestniczenia w budowie Centrum Ursa Maior w Bieszczadach!                              To unikalne i innowacyjne przedsięwzięcie tworzone przez zapaleńców. Tylko do 31 marca 2013 możesz stać się MECENASEM URSA MAIOR!
Po raz pierwszy – w Bieszczadach – możemy wspólnie zbudować super ciekawy i wielofunkcyjny obiekt. Będzie znajdować się w pierwszej piątce “must see” w Bieszczadach, będzie miejscem koncertów – w Ursa Maior Hall, twórczych spotkań, miejscem sprzedaży wyrobów regionalnych i pobudzania lokalnej ekonomii. I wreszcie – pierwszą w południowej Polsce wytwórnią piw rzemieślniczych z prawdziwego zdarzenia!
Wszystkie pieniądze ze sprzedaży kart zostaną wydane wyłącznie i w 100 procentach na budowę Centrum! Na beton, pustaki, cegły, stal i wyposażenie.
Zrobiliśmy już sporo – kupiliśmy doskonale posadowioną działkę, uzbroiliśmy ją, uzyskaliśmy kredyt i parę setek innych rzeczy (kto budował – ten wie) i rozpoczęliśmy budowę! Ale teraz potrzebujemy Waszej wiary w przyszłość i zaufania!

więcej na www.ursamaior.pl