Zagroda Magija

change language › 

położenie

Miejscowość Orelec położona na trasie prowadzącej nad Jezioro Solińskie to doskonałe miejsce do wyjazdów w głębsze Bieszczady jak i nad niedaleki Zalew Soliński. W naszej dolinie nie ma jednak tłumu ludzi, hałasu i niedobrych wiadomości sączących się ze srebrnego ekranu telewizora.

Miejsce magiczne

Nasza zagroda to kameralne gospodarstwo w zacisznej dolinie wśród kwitnących łąk i pól. Ciszę tutaj przerywa odgłos odlatujących dzikich gęsi jesienią, stuk dzięcioła na drzewie, wieczorne koncerty żab, pohukiwania sowy lub szczekanie koziołków w lesie. A przez polanę czasem ukradkiem przemyka stadko saren lub myszołów zrywa się do lotu.

Niezamieszkała dolina pod pasmem Żukowa, w której znajduje się nasza zagroda, obfituje w ciekawe miejsca spacerowe i ścieżki rowerowe. W lesie przy naszej zagrodzie rosną grzyby, maliny i jeżyny, na łąkach czerwienieją poziomki. W ogrodzie dojrzewają owoce i warzywa. Z tych wszystkich darów natury później powstają dobre na długie zimowe wieczory domowe nalewki, konfitury, soki i kompoty.


Pokaż Zagroda Magija - Orelec na większej mapie